ONUR GRUP HIRDAVAT İNŞAAT SAN.TİC.A.Ş. - Hakkımızda

ONUR GRUP HIRDAVAT İNŞAAT SAN.TİC.A.Ş. / Hakkımızda

Hakkımızda

 

1991 yılında faaliyete başlayan ONUR GRUP HIRDAVAT İNŞAAT SAN.TİC.A.Ş., kurulduğu tarihten bu yana hırdavat ve el aletleri sektöründe kalite ve güvenilir hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Karaköy’deki dükkanında yıllardır, değişen piyasa koşullarını takip eden, dinamik bir ekiple sorunsuz satış ve satış sonrası hizmet veren firmamız, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını bir prensip haline getirmiştir.

Değişen piyasa koşullarını eğitimli personeliyle takip eden, dinamik bir ekiple sorunsuz satış ve satış sonrası hizmet veren firmamız, kaliteli hizmet anlayışını bir prensip haline getiren, ürün kalitesini sürekli geliştiren ve piyasa rekabet koşulları çerçevesinde ilkeli ticaret ahlakını ön planda tutarak kendini geliştiren bir vizyona sahiptir.

En iyi markaları bünyesinde toplayan ONUR GRUP HIRDAVAT İNŞAAT SAN.TİC.A.Ş., modern yönetim ve donanımlı satış personeli ile rekabet gücünü günden güne artıran sektörün liderleri arasındadır.

Önce HİZMET ve KALİTE anlayışıyla yola çıktığımız her seferde siz değerli müşterilerimizle farklı duraklarda karşılaşmak ve buluşmak ümidiyle...

ONUR GRUP HIRDAVAT İNŞAAT SAN.TİC.A.Ş. aşağıdaki kurum ve kuruluşlara üyedir.

 

- İstanbul Ticaret Odası (İTO)

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD)

- İSEDERİ Türkiye Gündemi (İSEDERİ)

- İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar İş Adamları Derneği (İSEDERİ)

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.